| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Windows | Glass |
| Range | 0-1000bar |
| Producing Experience | 10 Years |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Windows | Glass |
| Range | 0-1000bar |
| Producing Experience | 10 Years |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Oil Filled | Glycerine |
| Material | All Stainless Steel |
| Connection | Bottom |
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
|---|---|
| Supply Ability | 50000 |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | VVKA |
| Certification | CE ISO |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm, Or Made As Requirements |
| Material | Steel Case With Brass Connection |
|---|---|
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Mount | Bottom |
| Dial Size | 4 Inches |
|---|---|
| Window Material | Tempered Glass |
| Dial Color | White |
| Case Size | 4 |
| Windows | Safe Glass Or Glass |