| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Stainless Steel Case & Brass Connection |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Product Name | Lpg Gas Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Window | Glass, Plastic |
| Case Size | 60mm |
| Certificate | CE, ISO9001:2008 |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Oil Filled Pressure Gauge |
| Size | 60mm 1.6% |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Pressure Gauge |
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Capsule Low Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Black Steel Case Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Capsule Low Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Stainless Steel Case Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 4"(100mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And SS Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 100mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And SS Or Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Dry Pressure Gauge |
| Material | All Stainless Steel |
| Size | 100mm |