| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | General Service Pressure Gauge |
| Material | Plastic Case |
| Original Place | Made In China |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | 60mm Pressure Gauge |
| Material | Full Stainless Steel |
| Size | 60mm |
| Accuracy | 1% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 100mm |
| Ambient Temp. | -20℃~60℃ |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 2.5"(63mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And Brass Internals |
| Product Name | Bezel Ring Pressure Gauge |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Accuracy | 2.5% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Back Connection Pressure Gauge |
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Oil Filled Pressure Gauge |
| Size | 60mm 1.6% |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Accuracy | 2.5% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And Brass Internals |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Product Name | Electruc Contact Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Black Steel Or Stainless Steel |
| Warranty | 1Y, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Industrial Pressure Gauge |
| Case | Ss304 |
| Size | 60mm |