| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Oil Filled | Unavailable To Fill Oil |
| Material | Stainless Steel |
| Connection | Bottom |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Windows | Glass |
| Range | 0-1000bar |
| Producing Experience | 10 Years |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Size | 2.5"(60mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Thread | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Oil Filled | Glycerine |
| Material | All Stainless Steel |
| Connection | Bottom |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Windows | Glass |
| Range | 0-1000bar |
| Producing Experience | 10 Years |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Windows | Glass |
| Range | 0-1000bar |
| Producing Experience | 10 Years |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Oil Filled | Glycerine |
| Material | All Stainless Steel |
| Connection | Bottom |
| Material | Steel |
|---|---|
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Mount | Back |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 40mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1Y |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Bule Color Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |