| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Case Size | 4" |
| Windows | Safe Glass Or Glass |
| Accuracy | 2.5/1.6% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Case Size | 4" |
| Windows | Safe Glass Or Glass |
| Accuracy | 1.6% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Oil Filled | Glycerine |
| Material | All Stainless Steel |
| Connection | Bottom |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Oil Filled | Glycerine |
| Material | All Stainless Steel |
| Connection | Bottom |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Case Size | 4" |
| Windows | Safe Glass Or Glass |
| Accuracy | 2.5/1.6% |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Case Size | 4" |
| Windows | Safe Glass Or Glass |
| Accuracy | 2.5/1.6% |
| Material | Stainless Steel Case & Brass Conenction |
|---|---|
| Connection | Back |
| Pressure Range | Micro Low Pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial Size | 63mm |
| Material | Black Steel Case & Brass Conenction |
|---|---|
| Connection | Bottom |
| Pressure Range | Micro Low Pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial Size | 63mm |
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
|---|---|
| Supply Ability | 30000/Month |
| Place of Origin | Shandong China |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Oil Filling | Available To Fill |
| Material | Stainless Steel Case & Brass Connection |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |