| Warranty | 1Y, 12 Months |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Capsule Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Stainless Steel |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Case Size | 80mm |
| Accuracy | 1.6% |
| Connection Thread | NPT,BSP(G,PF),BSPT(ZG,PT)1/2" |
| Warranty | 1 Year |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 2.5"(60mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And SS Internals |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Size | 4"(100mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And SS Internals |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 4"(100mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And SS Internals |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Radial Pressure Gauge |
| Case | Stainless Steel |
| Size | 100mm |
| Accuracy | 1.6% |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Size | 4"(100mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And SS Internals |
| Warranty | 1 Year |
| Warranty | 1year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Diaphragm Pressure Gauge |
| Case | Stainless Steel |
| Size | 100mm |
| Warranty | 1year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Diaphragm Pressure Gauge |
| Size | 60mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Size | 2.5" |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And SS Internals |