| Warranty | 1year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | General Steel Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Bottom Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Bottom Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Bottom Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | 50mm Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | 40mm Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Product Name | General Steel Pressure Gauge |
|---|---|
| Warranty | 1Y |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Company Type | Manufacturer |
| Usage | Measuring Instruments |
| Material | Carbon Steel, Stainless Steel Etc. |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Product Name | Brass Connector Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Shock Resistant Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |