| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
|---|---|
| Supply Ability | 50000 |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | VVKA |
| Certification | CE ISO |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 63mm |
| Material | Black Steel/ Stainless Steel Case |
| Service | Complete After-sales Service |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 60mm/2.5 Inch |
| Material | Stainless Steel Case With Brass Connection |
| Service | Complete After-sales Service |
| Company Type | Manufacturer |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Accuracy | ±2.5% Or ±1.6% Of Full Scale |
| Dial Size | 2.5 Inches 4 Inches |
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Plastic |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 40mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Industrial Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | 50mm Pressure Gauge |
| Material | Black Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Stainless Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |