| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Pressure Gauge |
| Material | All Stainless Steel |
| Connection | Bottom |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | No Oil Pressure Gauge |
| Material | All Stainless Steel |
| Size | 100mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Oil Filled | Unavailable To Fill Oil |
| Material | Stainless Steel |
| Connection | Bottom |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Oil Filled | Unavailable To Fill Oil |
| Material | Stainless Steel |
| Connection | Bottom |
| Liquid Filled | No |
|---|---|
| Scale Range | Pressure 0 .. 1000 Bar |
| Oil Filling | Unavailable To Fill Oil |
| Diameter | 63mm 100mm |
| Connector | Stainless Steel |
| Oil Filling | Unavailable To Fill Oil |
|---|---|
| Accuracy Class | ±1.6% |
| Diameter | 63mm 100mm |
| Scale Range | Pressure 0 .. 1000 Bar |
| Material | Stainless Steel |
| Scale Range | Pressure 0 .. 1000 Bar |
|---|---|
| Diameter | 63mm |
| Oem Service | Accept |
| Connector | Stainless Steel |
| Liquid Filled | No |
| Liquid Filled | No |
|---|---|
| Oil Filling | Unavailable To Fill Oil |
| Oem Service | Accept |
| Material | Stainless Steel |
| Scale Range | Pressure 0 .. 1000 Bar |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 100mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And SS Or Brass Internals |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Accuracy Class | ±2.5% |
| Connector | Stainless Steel |
| Oem Service | Accept |
| Oil Filling | Unavailable To Fill Oil |