| Place of Origin | CHINA |
|---|---|
| Brand Name | VVKA |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 60mm |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Bule Color Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Bule Color Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 40mm |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Dial Size | 100mm |
|---|---|
| Packaging Details | Inner plastic bag,export carton out side.Pallet optional. |
| Delivery Time | 5-30days |
| Payment Terms | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Supply Ability | 30-50k per month |