| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Product Name | Digital Vacuum Pressure Gauge Meter |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 80mm |
| Ambient Temp. | -20℃~60℃ |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And Brass Internals |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Oil | As Required |
|---|---|
| Mount | Bottom Or Axial |
| Pressure Range | 30inHG(vacuum) Through 15000psi |
| Dial Size | 2 |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Place of Origin | CHINA |
|---|---|
| Brand Name | VVKA |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 63mm |
| Ambient Temp. | -10℃~60℃ |
| Mount | Back |
| Port | Qingdao,China |
|---|---|
| Filling | Glycerine Or Silicone Or Dry |
| Size | 100mm |
| Connection | 1/2 Inch NPT |
| Dial Size | 4 Inches |
| Dial Size | 4 Inches |
|---|---|
| Window Material | Tempered Glass |
| Dial Color | White |
| Case Size | 4 |
| Windows | Safe Glass Or Glass |
| Company Type | Manufacturer |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Dial Size | 2.5 Inches 4 Inches |
| Oil | As Required |
| Pressure Range | 30inHG(vacuum) Through 15000psi |
| Dial Size | 4 Inches |
|---|---|
| Window | Glass Or Plastic |
| Port | Qingdao,China |
| Window Material | Tempered Glass |
| Pressure Range | Customized |