| Thread | 1/8''G /NPT/M |
|---|---|
| Display Type | Analog |
| Size | 23mm25mm28mm38mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Your Idea | Acceptable |
| Size | 23mm25mm28mm38mm |
|---|---|
| More Details | Available Customize |
| Accuracy | ±4% |
| Scale Unit | Bar, Psi Etc. |
| Display Type | Analog |
| Nominal Size | 25mm |
|---|---|
| Mounting | Back |
| Payment | Various Payment Methods |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Accuracy | ±4% |
| Scale | Print As Demand |
|---|---|
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Measurement Range | As Demands |
| Accuracy | ±4% |
| Payment | Various Payment Methods |
| Nominal Size | 22mm-41mm |
|---|---|
| More Details | Available Customize |
| Scale Unit | Bar, Psi Etc. |
| Mounting | Back |
| Thread | 1/8''G /NPT/M |
| Scale Unit | Bar, Psi Etc. |
|---|---|
| Your Idea | Acceptable |
| Measurement Range | As Demands |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Size | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Display Type | Analog |
|---|---|
| Scale Unit | Bar, Psi Etc. |
| More Details | Available Customize |
| Measurement Range | As Demands |
| Your Idea | Acceptable |
| Connection Size | 1/4 1/2" Inch NPT BSP... |
|---|---|
| Type | Diaphragm Seal |
| Connection Location | Bottom |
| Port | Qingdao/shanghai/ningbo |
| Payment | Various Payment Methods |
| Pointer | Aluminum Black |
|---|---|
| Pressure Accuracy | 2.5% |
| Capsule | Brass Or Stainless Steel |
| Size | 63mm 100mm 150mm |
| Case Material | Black Steel Or Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | Steel, Stainless Steel |
| Accuracy | 1,1.6 |
| Thread Size | 1/8, 1/4, 3/8 And 1/2 Inches |
| Thread Standard | NPT,BSP,BSPT |