| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Capsule Low Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Stainless Steel Case Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Product Name | Capsule Low Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Warranty | 1Y, 12 Months |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Capsule Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | Capsule Low Pressure Gauge |
|---|---|
| Connection | Bottom |
| Material | Black Steel |
| Accuracy | 1.6% |
| Port | Qingdao |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 2.5"(60mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Warranty | 1year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Oil Filled Pressure Gauge |
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Shock Resistant Pressure Gauge |
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 1.6% |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Oil Filled Pressure Gauge |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Shock Resistant Pressure Gauge |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Capsule Low Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Black Steel |