| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Size | 2" 1.5" 1" |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Ss316 |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Black Steel |
| Original Place | Made In China |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Bule Color Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Bule Color Steel |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 50mm |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| MATERIAL | SS304 SS3016 |
|---|---|
| COLOR | SILVER |
| ADVANTAGES | Moisture-proof,Wear Resistant,Eco-friendly,High-durable |
| Packaging Details | Inner plastic bag,export carton out side.Pallet optional. |
| Delivery Time | 5-30days |
| Operating Temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | Small Pressure Gauge |
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | 22-38mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 2.5"(63mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And Brass Internals |