| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Case |
| Dial Size | 40mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Mount | Back |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Oil Filling | Available To Fill |
| Material | Stainless Steel Case & Brass Connection |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 63mm, Or Made As Requirements |
| Material | Stainless Steel Case |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Stainless Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 2"(50mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 63mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Size | 63mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Black Steel |
| Warranty | 1Y |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Oil Filled | Unavailable To Fill Oil |
| Material | Stainless Steel |
| Connection | Bottom |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Digital Pressure Test Gauge |
| Pressure Range | -0.1-100 Mpa |
| Case Size | 63mm |
| Ambient Temp. | -20℃~60℃ |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Case |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 100mm, Or Made As Requirements |
| Pressure Range | Made As Requirments, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |