| Size | 4"(100mm) |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And SS Internals |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Customized Support | OEM, ODM |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Diaphragm Pressure Gauge |
| Case | Stainless Steel |
| Size | 100mm |
| Warranty | 1Y, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Diaphragm Seal Pressure Gauge |
| Case | Stainless Steel |
| Size | 100mm |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Pressure Gauge Manometer |
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | Customized |
| Mount | Back |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Pressure Gauge Manometer |
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | Customized |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Special Pressure Gauge |
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | Customized |
| Product Name | 1 Inch Pressure Gauge |
|---|---|
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | 22-25mm |
| Mounting | Back |
| Port | Qingdao |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Pressure Range | 0~300bar |
| Mounting | Back |
| Type | Mini Pressure Gauge |
| Product Name | 23mm Pressure Gauge |
|---|---|
| Warranty | 1Y |
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Chrome Plated Brass |
| Size | Customized |
| Warranty | 1Y, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | High Temperature Pressure Gauge |
| Case | Ss316 |
| Size | 100mm |