| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 4"(100mm) |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Case Size | 4" |
| Windows | Safe Glass Or Glass |
| Accuracy | 2.5/1.6% |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Dial Size | 25mm (19mm-40mm Available) |
| Material | Ss, Steel, Brass |
| Mounting | Back |
| Warranty | 1 Year |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Movement& Connection | Stainless Steel |
| Thread | As Required |
| Connection | Bottom |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Windows | Glass |
| Range | 0-600bar |
| Original Place | 2015 Made In China |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 2"(50mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 1.6% |
| MATERIAL | SS304 SS3016 |
|---|---|
| COLOR | SILVER |
| ADVANGES | Moisture-proof,Wear Resistant,Eco-friendly,High-durable |
| ADVANTAGES | Moisture-proof,Wear Resistant,Eco-friendly,High-durable |
| Packaging Details | Inner plastic bag,export carton out side.Pallet optional. |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 2"(50mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |