| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Case With Brass Connection |
| Original Place | Made In China |
| Dial Size | 150mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Dial Size | 23mm |
| Material | Steel / Brass |
| Oil | No Oil |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, CE, ISO |
| Dial Size | 28mm |
| Material | Brass |
| Oil | No Oil |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Movement& Connection | Stainless Steel |
| Thread | As Required |
| Connection | Bottom |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Movement& Connection | Stainless Steel |
| Thread | As Required |
| Connection | Bottom |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Movement& Connection | Stainless Steel |
| Thread | As Required |
| Connection | Bottom |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Movement& Connection | Stainless Steel |
| Thread | As Required |
| Connection | Bottom |
| Size | 60mm |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Oil Filled | Glycerine |
| Material | All Stainless Steel |
| Connection | Back |
| Warranty | 1 Year |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Oil Filled | Glycerine |
| Material | All Stainless Steel |
| Connection | Bottom |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Measurement Type | Pressure |
| Case | Stainless Steel |