| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 2"(50mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Oil Filling | Available To Fill |
| Material | Stainless Steel Case & Brass Connection |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Oil Filling | Available To Fill |
| Dial Size | 1.5"(40mm) |
| Material | Stainless Steel Case & Brass Connection |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Oil Filling | Available To Fill |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Material | Stainless Steel Case & Brass Connection |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Oil Filling | Available To Fill |
| Material | Stainless Steel Case & Brass Connection |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Oil Filling | Available To Fill |
| Material | Stainless Steel Case & Brass Connection |
| Pressure Range | 0~250Mpa,bar,mbar,etc |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | Vacuum / Positive |
| Bourdon Tube | Bellows |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 2.5"(60mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 2"(50mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 1.6% |