| Mounting | Back |
|---|---|
| More Details | Available Customize |
| Scale | Print As Demand |
| Accuracy | ±4% |
| Size | 23mm25mm28mm38mm |
| Display Type | Analog |
|---|---|
| Thread | 1/8''G /NPT/M |
| Accuracy | ±4% |
| Size | 23mm25mm28mm38mm |
| Measurement Range | As Demands |
| Size | 23mm25mm28mm38mm |
|---|---|
| More Details | Available Customize |
| Accuracy | ±4% |
| Scale Unit | Bar, Psi Etc. |
| Display Type | Analog |
| Payment | Various Payment Methods |
|---|---|
| Display Type | Analog |
| Accuracy | ±4% |
| Scale Unit | Bar, Psi Etc. |
| More Details | Available Customize |
| Your Idea | Acceptable |
|---|---|
| Size | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Display Type | Analog |
| Nominal Size | 22mm-41mm |
| Scale | Print As Demand |
|---|---|
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Measurement Range | As Demands |
| Accuracy | ±4% |
| Payment | Various Payment Methods |
| Scale Unit | Bar, Psi Etc. |
|---|---|
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Display Type | Analog |
| More Details | Available Customize |
| Accuracy | ±4% |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Size | 150mm |
| Mount | Bottom |
| Measurement Range | As Demands |
| Accuracy | ±0.4% Of Full Scale |
| Measurement Range | As Demands |
|---|---|
| Mount | Bottom |
| Accuracy | ±0.4% Of Full Scale |
| Port | QingDao,ShangHai |
| Original Place | Made In China |
| Pointer Type | Adjustable |
|---|---|
| Connection Thread | Customized |
| Mount | Bottom |
| Material | Black Steel Steel |
| Port | QingDao,ShangHai |