| Pressure Range | 30inHG(vacuum) Through 15000psi |
|---|---|
| Producing Experience | 11 Years |
| Connection Material | Stainless Steel Or Black Steel |
| Accuracy | ±2.5% Or ±1.6% Of Full Scale |
| Wetted Parts | Brass Or Stainless Steel |
| Connection Material | Stainless Steel Or Black Steel |
|---|---|
| Pressure Range | 30inHG(vacuum) Through 15000psi |
| Wetted Parts | Brass Or Stainless Steel |
| Accuracy | ±2.5% Or ±1.6% Of Full Scale |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Pressure Range | 30inHG(vacuum) Through 15000psi |
|---|---|
| Wetted Parts | Brass Or Stainless Steel |
| Connection Material | Stainless Steel Or Black Steel |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Producing Experience | 11 Years |
| Connection Size | 1/4 1/2" Inch NPT BSP... |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Connection Location | Bottom |
| Type | Diaphragm Seal |
| Measuing Range | 0~100MPa |
| Oil | As Required |
|---|---|
| Mount | Bottom Or Axial |
| Pressure Range | 30inHG(vacuum) Through 15000psi |
| Dial Size | 2 |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Payment | Various Payment Methods |
|---|---|
| Oem | Yes |
| Dial Material | Aluminum |
| Connection Location | Bottom |
| Mounting Type | Direct Bottom Or Back |