| Product Name | No Oil Pressure Gauge |
|---|---|
| Material | All Stainless Steel |
| Size | 60mm |
| Customized Support | OEM |
| Window | Glass, Plastic |
| Warranty | 1year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | Dry Pressure Gauge |
| Material | All Stainless Steel |
| Size | 100mm |
| Product Name | Dry Pressure Gauge |
|---|---|
| Warranty | 1Y |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | All Stainless Steel |
| Size | 60mm |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Dry Pressure Gauge |
| Material | All Stainless Steel |
| Size | 100mm |
| Window | Glass, Plastic |
| Product Name | Stainless Steel Pressure Gauge |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Material | All Stainless Steel |
| Size | 60mm |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | No Oil Pressure Gauge |
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 100mm |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 1.6% |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | All Stainless Steel Pressure Gauge |
| Material | All Stainless Steel |
| Connection | Bottom |
| Size | 100mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | All Stainless Steel Seismic Pressure Gauge |
| Size | 4"(100mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Product Name | All Stainless Steel Pressure Gauge |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |