| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Product Name | Oil Filled Pressure Gauge |
| Size | 60mm 1.6% |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Accuracy | 2.5% |
| Product Name | Oil Filled Pressure Gauge |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | SS Case And Brass Internals |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Size | 60mm |
| Payment | Various Payment Methods |
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | Micro Low Pressure Gauge |
|---|---|
| Connection | Bottom |
| Material | Stainless Steel Or Black Steel |
| Connection Thread | BSP/NPT/G/M |
| Warranty | 1 Year |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM |
| Product Name | Capsule Low Pressure Gauge |
| Connection | Bottom |
| Material | Stainless Steel Case, Brass Internals |
| Product Name | Capsule Low Pressure Gauge |
|---|---|
| Connection | Bottom |
| Material | Black Steel |
| Accuracy | 1.6% |
| Port | Qingdao |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Pressure Range | 0~300bar |
| Mounting | Back |
| Type | Mini Pressure Gauge |
| Product Name | Back Pressure Gauge |
|---|---|
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 1.6% |
| Pressure Range | 0~250Mpa,bar,mbar,etc |
| Warranty | 1Y |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM |
| Product Name | No Oil Pressure Gauge |
| Size | 60mm |
| Material | Stainless Steel |